Pozorne som si prečítal článok „Ako vyliezť na Ču-mu-lang-ma, 5 krokov k úspechu!“ Musím sa s vami podeliť o ten text, pretože vám zmení život. Tu je jeho presné znenie:

Image by aatlas from Pixabay

Ak ste na týchto stránkach, určite ste už čítali mojich „10 krokov k bezchybnému zastrihávaniu chĺpkov v nose“ (odkaz) a „5 vecí, ktoré MUSÍTE urobiť, aby ste boli lepším toreadorom!“ (odkaz)

Ak nie, nečakajte ani chvíľu, pre každého, kto sa prihlási na odber noviniek, čaká e-kniha ZDARMA: „Cesta k šťastiu. Úspech sa mi lepí na podrážku.“

Vždy ste chceli zdolať osemtisícovku, ale neustále ste to odkladali, zatiaľčo sa vaši známi sa chválili fotografiami svojich vrcholov? Videli ste mrazom ošľahané tváre a drsné brady kamarátov, ktorí sa práve vrátili z Maghabharáty alebo Nanga Parbatu, a cítili ste sa byť odstrčení na vedľajšiu koľaj?

Ak ste odpovedali áno na obe otázky, tento článok je práve pre vás. Prečítate si 10 krokov, ktoré vás dovedú do cieľa, a to rýchlejšie, efektívnejšie a takmer bez námahy.

Určite už viete, ktorých 5 kusov oblečenia musíte mať (odkaz), aby ste sa stali horolezcom. Nezabudnite si pozrieť moje video, Trendy Himalájí pre rok 2020 (odkaz) a prihlásiť sa na odber noviniek. Každý týždeň testujem pre vás tibetské zdroje bielkovín (odkaz)!

Skôr, než sa pustíte do najnovšieho návodu, venujte pozornosť sponzorovi tohto článku, výrobcovi krmiva pre mačky „Mačacie nebo“ (odkaz).

1.Buďte horolezcom

Neseďe a neplánujte! Prestaňte snívať a jednoducho sa staňte horolezcom. Iba pár týždňov ignorovania žiletky a správna výbava (odkaz) a môžete smelo povedať, že ste vykročili k cieľu!

2. Leťte do Tibetu

Letenky nikdy neboli lacnejšie ako práve teraz. Svoju letenku môžete zakúpiť na stránkach predajcu (odkaz), ak ju zakúpite kliknutím na odkaz, teraz dokonca s 3% zľavou!

3. Vylezte hore

Koľkí z nás ostali hlúpo stáť iba v údolí, a hľadeli vystrašene na nejaký kopec iba preto, že narástol pár tisíc metrov? Nezabudnite, že každý výstup sa skladá z jednotlivých krôčikov, ako, to sa dozviete z tejto knihy (odkaz). Zakúpením knihy podporujete Nadáciu teoretických skialpinistov.

4. Odfoťte sa

Možno vás tento bod zastihol prekvapených a iste si kladiete otázku, prečo je dôležité dokumentovať svoj úspech. Uvedomte si, že ak nemáte kvalitnú a motivujúcu fotografiu na sociálnej sieti, svet sa nezrúti, ale vy stratíte možnosť podeliť sa o radosť a nadchnúť ostatných. Skvelé fotografie urobíte napríklad týmto superľahkým a nesmierne odolným fotoaparátom (odkaz), ktorý všetku prácu odvedie za vás! Pri kúpe zadajte kupón: HRLZC a získate navyše teleskopickú selfie tyč a šnúrku do topánok v jednom!

5. Zlezte dolu

A to je všetko! Držím vám palce vo vašom výstupe. Nezabudnite sledovať ďalšie články (odkaz). Najbližšie: 5 vecí, bez ktorých nesmiete ísť na karaoke!

Ako zdolať osemtisícovku